Cancel Preloader

رباتهای صنعتی

با توجه به پیشرفت و افزایش سرعت خطوط تولید و همچنین نیاز به تولی قطعات یکسان تر استفاده از ربات در صنعت ایران در حال افزایش است. این شرکت با اخذ نمایندگی و عاملیت فروش شرکتهای ربات ساز اقدام به فروش رباتهایی از شرکتهای ABB,KUKA,FANUC,NACHI,MOTOMAN نموده است. همچنین در برخی موارد اقدام به ساخت برخی از انواع رباتها نموده که در زیر به توضیح برخی خواهیم پرداخت.

اصولا بخش رباتیک این شرکت از سه بخش بازرگانی ، طراحی و ساخت سلولهای رباتیک و طراحی رباتهای خاص تشکیل شده است در بخش طراحی و ساخت سلوی های رباتیک مهندسین مبتکر در امر رباتیک اقدام به طراحی سلول کاری متناسب با نیاز و فضای کاری مشتری مینمایند همچنین رباتهای مورد نیاز در بخش بازرگانی مجموعه تامین شده و در اختیار مهندسین قرار میگیرد.

در بخش طراحی ربات در صورتیکه ربات مورد نیاز مشتری در حال حاضر در دسترس نبوده و ساخت آن در داخل مقرون به صرفه باشد این ربات طراحی شده و در بخش ساخت ماشین آلات ساخته خواهد شد. تا به حال چندین نمونه ربات ساخته شده این شرکت در صنعت مورد استفاده قرار گرفته که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

عدم قطعیت اندازه گیری به زبان ساده
هدف از تدوین این کتاب، معرفی مقوله عدم قطعیت اندازه گیری است. هر اندازه گیری با عدمم قطعیت همراه است.نتیجه ی اندازه گیری فقط در صورتی کامل خواهد بود که ...
دانلود مقاله
شناسایی عیوب ریخته گری
بطور عمومي كيفيت قطعات ريختگي از نظر 5 مشخصه عمده تحت عنوان (5S) نيازمند آگاهي، كنترل و رعايت حدود استاندارد است و ...
دانلود مقاله
مدیریت کیفیت جامع (TQM)
بسیاری از مشکلات و مسائل کیفی از فرآیندهای تولیدی یا عملیاتی یک شرکت ناشی نمیشوند، بلکه از فعالیت های بازاریابی، خدمات پس از فروش، مالی، اداری یا پرسنلی نشأت میگیرند و...
دانلود مقاله
Previous
Next